video
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Trynek

Gliwice, Trynek
mieszkanie na sprzedaż

GLC-MS-2280

Do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Trynek ul. Kilińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.6 m.kw położonego na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Kilińskiego w Gliwicach. ...

Powierzchnia
65,60 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 539,63 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Trynek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem